ВЕРИНА ОЛИМПИЈАДА

24 маја, 2024 | Догађаји | Нема коментара

Програм Олимпијски дан у ОШ ,,Вера Радосављевић“ који је спроведен у оквиру пројекта Олимпијског комитета Србије и Министарства просвете, науке и технолошког развоја ,,Промоција олимпијских вредности- поштовање, пријатељство и изузетност“ оцењен је 81 бодом од максималних стотину и тако је школа заузела 6. место у конкуренцији 64 школе.

Олимпијско образовање је веома важна тема и заједничким снагама школа је остварила одличан резултат. У пројекту су учествовали ученици 6. и 7. разреда уз свесрдну помоћ скоро свих ученика и запослених у школи. Координатор пројекта била је Тања Павловић, наставница грађанског васпитања. Ученици су показали завидан ниво знања, вештина и креативности и на најбољи могући начин промовисали олимпијске вредности.

Олимпијски комитет Србије наградиће посвећеност ученика и наставника ОШ ,,Вера Радосављевић“ организовањем ,,Олимпијског часа“ на јесен.

Your Website Title