ШКОЛСКО ЗВОНЦЕ бр. 85

30 марта, 2022 | Догађаји | Нема коментара

Драги читаоци,Година за нама била је у знаку пандемије. Настава је извођена непосредно и комбиновано, али ми смо се трудили да победимо пандемију учењем и дружењем, јер су знање и другарство наши сапутници кроз живот. Прошле године је први пут изашло електронско издање Школског звонца. Ове године потрудили смо се да поред електронске верзије, наставимо традицију, и штампамо овај 85. број часописа. Тема броја је РОЂЕНДАН. Уместо школске приредбе, организовна је тематска недеља, тј. низ активности којима обележавамо Дан школе. Волели их или не, рођендани су важни. Подсећају нас да смо старији за једну годину, али и инспиришу да кренемо у нове победе. Рођенданске честитке су веома битан детаљ сваког рођендана. Зато треба осмислити што занимљивију и оригиналнију честитку која ће се допасти слављенику. Овај 85. број Школског звонца је наша честитка!

Ваша редакција