Дан школе – 2.дан: НАУКА И ЗАБАВА

30 марта, 2022 | Догађаји | Нема коментара

Други дан тематске недеље поводом Дана школе обележен је под слоганом “НАУКА И ЗАБАВА“, низом активности наставника и ученика. На часовима ликовне културе (наставница Сања Радосављевић), географије (наставник Александар Ђорђевић), математике (наставница Славица Јовановић) ученици су били у улози наставника, као и на часовима које су реализовале учитељице (Оливера Стаменковић, Мирослава Радић и Зорица Стојимировић). На часовима историје (наставница Јелена Радивојевић) и географије (наставник Александар Ђорђевић) ученици су учествовали у квизовима. Час енглеског језика (наставница Сузана Спасовски) реализован је уз помоћ DVD материјала и PowerPoint презентација и групним радом на презентацијама. Час математике (наставница Илијана Лазић) “обележиле су“дијагонале многоугла. На часу биологије (наставница Биљана Стојановић) приказана је презентација “Енергетска ефикасност“ и ученици су играли игрицу “Играј за енергију“. На часовима грађанског васпитања (наставница Тања Павловић) ученици су играли друштвене игре и уживали у дружењу и такмичењу. Ритмичка секција (наставница Ивана Степановић) честитала је школи рођендан на њихов начин, извођењем кореографије.