Поштовани родитељи , законски заступници
Од јуче је у функцију стављен портал mojasrednjaskola.gov.rs, који поред јавног дела портала на коме се налазе све информације у вези овогодишњег Завршног испита и уписа ученика у први разред за школску 2022/23. годину садржи и заштићени део портала за родитеље/законске заступнике детета коме се приступа преко корисничког имена и лозинке коју родитељи/законски заступници детета користе за приступ есДневнику (moj.esdnevnik.rs).

У овом тренутку на порталу је постављен иницијални сет података о ученицима (лични подаци и оцене 6. и 7. разреда), увид у ове податке могућ је уношењем осмоцифрене шифре ученика без пријављивања родитеља на портал или пријавом родитеља/законског заступника преко корисничког имена/лозинке за есДневник.
Порталу се приступа преко адресе: mojasrednjaskola.gov.rs
Упутство за употребу портала: https://mojasrednjaskola.gov.rs/Docs/Guide